Geoblog.pl    zuzkakom    Podróże    Wietnam Vietnam Вьетнам ... i dalej!    Gotham City

Gotham City

Stany Zjednoczone Ameryki
Stany Zjednoczone Ameryki, Chicago

Po dokładnie roku wylądowałam ponownie na targach w Chicago. Wydawało mi się, że tym razem się dobrze przygotowałam na pogodę - zakładając po 3 t-shirty na raz, bo po Saigonie lato w USA to jak początek zimy dla mnie. Nie przygotowałam się jednak na jet lag!

Przyleciałam rano, i jeszcze tego samego dnia razem z kolegą z pracy musieliśmy rozstawić stoisko, a popołudniu wrócić na otwarcie wystawy i targów. Podliczając rachunki dla księgowości wyszło mi że w ciągu trzech dni wypiłam kawy za 50 dolarów, a mimo to przez pierwsze dwa dni nie opuściłam hotelu, przysypiając w ciągu dnia, i walcząc z bezsennością w nocy. Trzeciego dnia, po zakończeniu targów miałam raptem jeden wieczór wolny żeby pochodzić po mieście. nic wielkiego, tylko Michigan Avenue i spacer wzdłuż rzeki, mimo to muszę przyznać że Chicago ma swój urok. Wrażenia sprzed roku wróciły - czysto, przestronnie, nowocześnie, a jednak z klasą. No i Chicago jest pierwowzorem Gotham City z Batmana ^^

Marek.
Marek. - 2013-06-30 10:05
O jakiej wartości należy spożyć magnez, aby wyrównać jego poziom,przy wypitej kawie o wartości 50 dol.? Dobre, nie umiem obliczyć.

mirka66 - 2013-06-30 18:12
Fajne miasto.:)

BoRa
BoRa - 2013-07-02 20:56
Wow, to był wielki skok przez ocean.

zula - 2013-07-03 19:13
Zdjęcia o zachodzie słońca - śliczne !
...a kawa lekka więc i trzeba wypić zdecydowanie więcej chyba ,że to nie była americano?
pozdrowienia śle do Chicago lub gdziekolwiek jesteś !

Swierszcz
Swierszcz - 2013-07-04 09:44